ПРО КОМПАНІЮ


ADORE professional - nail concept brand, створений в Україні в 2015 році для того, щоб допомагати nail-майстрам підкреслювати індивідуальність кожного клієнта.

 

Компанія використовує сировину різних країн світу, користуючись технологією тестування "3-STEPs". Сертифікована в Україні продукція має 9- та 12-FREE формули та відповідає міжнародним стандартам якості. Продукція бренду продається в Україні, Ізраїлі, Америці, країнах СНД та Європи.

 

Продуктова матриця ТМ формується відповідно до сучасних запитів nail—індустрії з акцентом на естетичні та якісні базові матеріали.

 

Концепція:

 

Концепція бренду ADORE professional базується на вірі в уникальність кожної особистості та переконанні, що індивідуальний стиль важливіший за моду.

 

Стиль для нас - це свобода від впливу зовнішніх факторів, навязанных норм та правил, відображення життєвої позиції людини, а не ідеальність - фундамент самобутності.

 

Концепт повністю відображено в логотипі, де зображені нешаблонні профілі жінок, а також у слогані компанії: «Твій вибір. Твоя індивідуальність».

 

Цінності:

 

•  якість

 

Наша команда цінує професіоналізм і якість у всьому, тому ми докладаємо максимум зусиль для створення продуктів та сервісу високого рівня

 

•  партнерство

 

Ми завжди відкриті до нових форматів співпраці та сміливим ідеям. Будуємо довгострокові партнерські відносини, наслідуючи бізнес філософію win-win

 

•  індивідуальність

 

Ми поважаємо винятковість кожної людини, тому приділяємо особливу увагу формуванню індивідуального стилю бренду та продуктовій матриці

 

ADORE professional

Your choice. Your personality.

Підпишіться на новини будьте в курсі новинок та акційних пропозицій!