ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ

Відповідно до статті 9 Закону України “Про захист прав споживачів" покупцям гарантовано право повернення або обміну товару належної якості на аналогічний протягом двох тижнів від моменту покупки.

Зверніть увагу, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року (№172) деяка продукція обміну та поверненню не підлягає. А саме:

• лаки та гель-лаки

• манікюрні інструменти

• аерозольні товари

Такий товар можна повернути через виявлення браку та невідповідності замовленню.

Для того, щоб обміняти/повернути товар неналежної якості, який був/не був в експлуатації:

1. Повідомте про причину повернення, надаючи всю необхідну інформацію менеджеру в месенджери за контактним номером телефону або на пошту, що зазначені на сайті.

2. Після узгодження з менеджером відправте товар до інтернет-магазину. Протягом 5 робочих днів від моменту надходження товару проводиться діагностика.

3. У разі виявлення браку чи помилки комплектації магазин компенсує придбаний товар, якщо брак не буде виявлений - товар буде відправлений покупцеві без компенсації коштів за пересилку.

Повернення коштів

Повернення грошових коштів здійснюється за результатом розгляду звернення в компанію. У разі позитивного рішення повернення коштів відбувається за безготівковим розрахунком - протягом 3 робочих днів на зазначену банківську карту.

* забираючи товар з відділення Нової Пошти просимо перевіряти посилку на якість пакування та комплектацію товару.

Підпишіться на новини будьте в курсі новинок та акційних пропозицій!