NAIL CONCEPT BRAND ______ made in Ukraine since 2015

NAIL CONCEPT BRAND
made in Ukraine ______ since 2015

Adore Professional

гель-павутинка SPIDER GEL 5г №02

Код товару: 2101010020854

Доступність: На складі

  • $6.5

Гель-павутинка (еластик-гель) для нігтів 5г №02 - білий

SPIDER GEL має в'язку консистенцію, супереластичний, з відмінним тягнучим ефектом. Має щільний насичений пігмент, не втрачає колір після просушування і протягом всього періоду носіння манікюру.

Крапля SPIDER GEL легко трансформується в тонку ниточку, яка відмінно лягає на нігтьову пластину у вигляді тонкої рівної лінії. Незамінний для створення прямих тонких ліній і геометричних дизайнів будь-якої складності.

Технологія нанесення:
1. Для створення рівних ліній опустити пензель в SPIDER GEL, потім акуратно підняти до утворення тонкої нитки. Накинути лінію на ніготь
2. Для створення абстракції – опустити палець в рукавичці в фарбу, з'єднати пальці між собою і розвести в сторони, спостерігаючи створення ниток. Нанести нитки на ніготь. Перед полімеризацією прибрати з шкіри навколо нігтів залишки SPIDER GEL за допомогою безворсової серветки і NAIL PREP, або перед нанесенням дизайну скористатися захисним засобом для бічних валиків SKIN DEFENDER.
3. Для створення геометричного дизайну наберати невелику кількість гелю на пензель, дотс або апельсинову паличку, поставити крапку на нігті й перенести пензель до наступної точки.
4. Полімеризувати в UV-лампі 2-3 хвилини, в LED-лампі - 1 хвилину
5. Перед нанесенням топа зняти липкий шар за допомогою безворсової серветки і NAIL PREP

Колір білий
Консистенція густа
Підпишіться на новини будьте в курсі новинок та акційних пропозицій!