NAIL CONCEPT BRAND ______ made in Ukraine since 2015

NAIL CONCEPT BRAND
made in Ukraine ______ since 2015

Adore Professional

напівпрозорий гель-лак ADORE professional 8ml - no color

Код товару: 2110200051233

Доступність: На складі

  • $8.0

Гель-лак 8мл NO COLOR - прозорий з легким молочним відтінком

Напівпрозорий тонкий гель-лак, що створює на нігтях ефект витонченого "голого" манікюру. Забезпечує акуратне рівномірне покриття нігтьової пластини з ледь вловимим молочним відтінком в один-два тонких шари.

NO COLOR GEL POLISH підходить для класичного французького манікюру як вуалевий відтінок, для напівпрозорого унісекс покриття, а також для педикюру.

Не має різкого запаху, зручний в нанесенні завдяки ідеальній формі та довжині пензля. Має оптимальну швидкість полімеризації в UV / LED лампах.


Технологія нанесення:

0. Підготувати нігтьову пластину до нанесення гель-лаку: виконати манікюр, надати потрібну форму вільному краю нігтя. При використанні ремувера знімати його залишки за допомогою вологої серветки
1. Знежирення: механічно (за допомогою бафа) і хімічно (за допомогою PREP&FINISH і безворсової серветки) знежирити нігтьову пластину
2. Зневоднення/дегідрація: нанести NAIL FRESHER на весь ніготь, дати підсохнути на повітрі до появи на поверхні нігтьової пластини білуватого відтінку
3. Бондування: напівсухим пензлем нанести безкислотний праймер ULTRABOND на весь ніготь, відступаючи від кутикули та бокових валиків по 1мм. Дати підсохнути на повітрі протягом 15 секунд
4. Базовий шар: нанести базове покриття середнім шаром. Полімеризувати базове покриття в UV-лампі 2-3 хвилини, в LED-лампі 60 секунд.
Для вирівнювання нігтьової пластини базою рекомендуємо використовувати лише бази з низьким рівнем кислотності.
5. Колір: нанести гель-лак в 1-2 тонких шари. Полімеризувати кожен шар в UV-лампі мінімум 2 хвилини, в LED-лампі мінімум 30 секунд.
6. Фінішне покриття: закріпити покриття топом. Полімеризувати в UV-лампі 2-3 хвилини, в LED-лампі - 1 хвилину.
Для вирівнювання нігтьової пластини топом рекомендуємо використовувати топи середньо-густої та густої консистенції.
При використанні топа з липким шаром RUBBER TOP - дати покриттю охолонути, потім прибрати липкість за допомогою PREP&FINISH та безворсової серветки.

Точне дотримання технології нанесення гель-лаку - запорука тривалого носіння манікюру без сколів, тріщин і відшарувань.

Колір -
Текстура камуфлюючий
Консистенція рідка
Підпишіться на новини будьте в курсі новинок та акційних пропозицій!