NAIL CONCEPT BRAND ______ made in Ukraine since 2015

NAIL CONCEPT BRAND
made in Ukraine ______ since 2015

кольорова база для нігтів ADORE professional 7,5ml №06 - white

Код товару: 2101010014891

Доступність: На складі

  • $5.5

Кольорова база 7,5мл №06 - біла

 

Універсальне біле базове покриття має щільний пігмент та зберігає гнучкість нігтя після полімеризації. Вимагає підкладки із тонкої адгезивної бази для захисту натурального нігтя від пігментів та більш тривалої полімеризації в лампі. Викладається в один шар. Не обтяжує ніготь. Не підходить для вирівнювання.

 

COLOR BASE white використовується як базове покриття під складні відтінки гель-лаків або замість гель-лаку, як основа для втирок та дизайнів.

 

Рекомендується для всіх типів нігтів.

 

Переваги бази:

 

- скорочує час роботи майстра

- відмінно самовирівнюється

- не дає зайвого об'єму

- підходить для педикюра

 

Консистенція: середня. Швидкість полімеризації - нижче середньої. Після полімеризації: гнучка. Пігментація: висока. Кислотність: середня.

 

Технологія нанесення:

 

0. Підготувати нігтьову пластину: виконати манікюр, надати потрібну форму вільному краю нігтя.

1. Знежирення: механічно (за допомогою бафа) і хімічно (за допомогою PREP&FINISH і безворсової серветки) знежирити нігтьову пластину

2. Зневоднення/дегідрація: нанести NAIL FRESHER на весь ніготь, дати підсохнути на повітрі до появи на поверхні нігтьової пластини білуватого відтінку

3. Бондування*: напівсухим пензлем нанести безкислотний праймер ULTRABOND на весь ніготь, відступаючи від кутикули та бокових валиків по 1мм. Дати підсохнути на повітрі протягом 15 секунд.

* при використанні MULTI BASE цей крок можна пропустити

4. Базовий шар: нанести грунтуючий шар амортизуючого базового покриття MULTI/RUBBER BASE тонким/втираючим шаром. Полімеризувати базове покриття в UV-лампі 2-3 хвилини, в LED-лампі 60 секунд

5. Колір: нанести СOLOR BASE тонким шаром, додати невелику краплю на вирівнювання тону. Полімеризувати базу в UV-лампі 3-5 хвилини, в LED-лампі - 60-90 секунд.

6. Фінішне покриття: закріпити покриття топом з UV-фільтром RUBBER TOP/ STOP SCRATCH TOP. Полімеризувати в UV-лампі 2-3 хвилини, в LED-лампі - 1 хвилину При використанні топа з липким шаром RUBBER TOP - дайте покриттю охолонути, потім видаліть липкість за допомогою PREP&FINISH і безворсової серветки.

Колір білий
Текстура емаль
Консистенція густа
Підпишіться на новини будьте в курсі новинок та акційних пропозицій!