гель-лак ADORE professional "кошаче око" 7,5ml X-03

гель-лак ADORE professional "кошаче око" 7,5ml X-03

Код товара: 2101020014669

Доступность: На складе

  • $3.8

Гель-лак "кошаче око" 7,5мл №X03 - зелено-синьо-фіолетові переливи

Чарівні переливи, які створює космічний гель-лак 3D GALAXY точно не залишить байдужими нікого. В одному кольорі при різному освітленні можна розглянути більше 5 різних відтінків: від малинового до золотого, від синього до фіолетового. З нанесенням 3D GALAXY можна експериментувати, обираючи підкладку різних відтінків. Найкраще вони виглядають на темних відтінках: чорний, темні, сині, бордо і т.д. А пластичний пігмент котячого ока дозволяє грати з магнітами, створюючи смуги різних форм, вигинів і розмірів.

Технологія нанесення гель-лаку «котяче око»:

1. Підготувати нігтьову пластину до нанесення гель-лаку: виконати манікюр, надати потрібну форму вільному краю нігтя.
2. Далі добре знежирити нігтьову пластину за допомогою NAIL PREP або NAIL FRESHER (для вологої нігтьової пластини) і безворсовой серветки.
3. Після чого нанести безкислотний праймер Ultrabond. Він забезпечить краще зчеплення нігтьової пластини з покриттям.
4. Нанести обране базове покриття. Радимо використовувати чорну камуфлюючи базу для зменшення товщини покриття. При необхідності, зробити базою вирівнювання нігтьової пластини.
5. Полімеризувати базове покриття в UV-лампі 2 хвилини, а в LED-лампі 30 секунд.
6. Якщо використовуєте звичайну базу, нанесіть темний колір в якості підкладки (зазвичай, використовується чорний). Його також необхідно просушити в лампі. Якщо використовуєте чорну камуфлюють базу, то цей крок можна пропустити.
7. Нанесіть шар 3D GALAXY. Перед сушінням необхідно замагнитити смугу (можна використовувати звичайний магніт, посилений магніт або магніти різних форм і розмірів).
8. Після того як у Вас вийшла смуга необхідної форми, просушіть в UV-лампі 2 хвилини, а в LED-лампі 30 секунд.
9. Рекомендуємо працювати конвеєрним способом, тобто по1 пальцю.
10. Закріпити манікюр фінішним покриттям - обраним топом. Він захистить покриття від сколів і вигорання, додасть яскравий блиск манікюру.
11. Полімеризувати топ в UV-лампі 2 хвилини, а в LED-лампі 30 секунд.
12. Якщо використовували топ з липким шаром, то через 30 секунд після полімеріцаціі необхідно зняти липкість за допомогою NAIL PREP і безворсовой серветки.

Корисні лайфхаки:
• якщо у Вас не вийшла смуга з першого разу, просто розбийте пігмент пензликом (зімітуйте нанесення шару гель-лаку) і починайте знову
• при використанні посиленого магніту виходить широка смуга, яку можна згинати в різні боки. При використанні двох джерел світла широкий магніт дає ефект відразу декількох кольорових смуг

Цвет синій
Текстура котяче око
Консистенция густа
Підпишіться на новини будьте в курсі новинок та акційних пропозицій!