NAIL CONCEPT BRAND ______ made in Ukraine since 2015

NAIL CONCEPT BRAND
made in Ukraine ______ since 2015

Adore Professional

камуфлююча база для нігтів FRENCH BASE 8ml №04 - peach

Код товару: 2101010014877

Доступність: На складі

  • $6.2

Камуфлююча база №04 - персикова

FRENCH BASE – це палітра камуфлюючих баз ідеальних френчових відтінків, що імітують та тонують натуральний колір нігтьової пластини.


Еластична база зручної середньогустої консистенції. Підходить для мінімального вирівнювання НП у техніці вирівнювання рідкими базами. Рекомендована до нанесення на шар ґрунтуючої бази-підложки.

Використовуються як камуфлююче базове покриття під френч, як тонуюча основа під складні відтінки гель-лаку або як самостійне напівпрозоре нюдове покриття. Напівпрозора текстура камуфлюючої бази підлаштовується під колір нігтьової пластини, згладжуючи перехід від натурального нігтя до кольорового покриття.


Рекомендується для всіх типів нігтів.


Важлива перевага FRENCH BASE – добре розчиняється за допомогою GEL REMOVER, не забиває фрезу.


Консистенція: середня. Швидкість полімеризації: висока. Після полімеризації: середньо-жорстка. Пігментація: середня. Кислотність: середня.


Технологія нанесення:

0. Підготувати нігтьову пластину: виконати манікюр, надати потрібної форми вільному краю нігтя.

1. Знежирення: механічно (за допомогою бафа) та хімічно (за допомогою PREP&FINISH та безворсової серветки) знежирити нігтьову пластину

2. Зневоднення/дегідрація: нанести NAIL FRESHER на весь ніготь, дати підсохнути на повітрі до появи на поверхні нігтьової пластини білуватого відтінку.

3. Бондування*: напівсухим пензлем нанести безкислотний праймер ULTRABOND на весь ніготь, відступаючи від кутикули та бічних валиків по 1мм. Дати підсохнути повітря протягом 15 секунд.

* при використанні MULTI BASE цей крок можна пропустити

4. Базовий шар: нанести ґрунтуючий шар амортизуючого базового покриття MULTI/RUBBER BASE тонким/втираючим шаром. Полімеризувати базове покриття в UV-лампі 2-3 хвилини, в LED-лампі 60 секунд

5. Колір: нанести FRENCH BASE. За потреби зробити мінімальне вирівнювання нігтьової пластини. Полімеризувати базу в UV-лампі 2-4 хвилини, в LED-лампі - 60 секунд. Для зручності нанесення гель-лаку - зняти липкий шар із камуфлюючої бази за допомогою PREP&FINISH та безворсової серветки.


Колір бежевий
Текстура камуфлюючий
Консистенція густа
Підпишіться на новини будьте в курсі новинок та акційних пропозицій!